Home / Contact opnemen

Contact opnemen

Heb je vragen over bepaalde zaken?

Wedstrijdzaken (Senioren & Junioren)
Wedstrijdsecretariaat@tvc28.nl

Voetbaltechnische zaken (Senioren & Junioren)
Tcsenioren@tvc28.nl / Tcjunioren@tvc28.nl

Stages 
Stages@tvc28.nl

Contributie/Adreswijzigingen/Overschrijvingen
Ledenadministratie@tvc28.nl

Sponsorzaken
Sponsoring@tvc28.nl

Website/PR/IT
PR@tvc28.nl

Activiteiten
Activiteiten@tvc28.nl

Internationaal O13 toernooi
Toernooi@tvc28.nl

Financiën/Rekeningen
Financien@tvc28.nl

Bestuurlijke zaken
Hoofdbestuur: Secretaris@tvc28.nl
Jeugdbestuur: Jeugdbestuur@tvc28.nl

Voor meer informatie over ons bestuur/organisatie klik hier